Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Екскурсії по Львову на російській мові

Історія міста «нетверезими очима»

Дізнайтеся місто зсередини-відвідайте найбільш резонансні ресторації нашого міста!

По Львову на автомобілі

Ця екскурсія буде для Вас своєрідною мандрівкою у давню історію Львова.

Пивна екскурсія

Ви побачите Львівську пивоварню, Музей пивоваріння, відкритий в день 290-ї річниці з дня заснування пивоварні, львівський пивний трамвайчик.

   

   Багато російськомовних туристі іноді бояться приїжджати до Львова, побоюючись можливої негативної реакції місцевих жителів, як тільки з ними заговорити по-російськи. Насправді, навіть значна частина корінного населення Львова є російськомовними, а туристична програма Львова проводиться на російській мові практично кожним гідом, послугами якого Ви можете скористатися у Львові.

    Російській людині у Львові буде достатньо звично і комфортно, оскільки практично всі жителі дуже добре розуміють і навіть вільно розмовляють російською, відповідно екскурсійна програма Львова російськомовному туристу принесе величезне задоволення і безліч приємних спогадів. До речі, місцеві жителі Львова - одні з найбільш лояльних в Україну по відношенню до інших національностей та мов, у тому числі і до російської. Програма Львова дозволить Вам почути навколо себе українську, російську, польську, німецьку, англійську та інші мови, адже в цьому місті є туристи з усього світу. Плануючи свою поїздку до Львова, завчасно варто визначитися з туристичними маршрутами, які Ви хотіли б пройти і пам'ятками, які Вам хотілося б побачити, оскільки саме від цього залежатиме, на скільки часу затягнеться Ваша туристична програма Львова. Російському туристу, що побував у Санкт Петербурзі та інших стародавніх містах Росії, буде приємно відчувати атмосферу, таку схожу на ці міста. У Львові перемішалися безліч епох і стилів, створюючи собою чудову і чарівну мозаїку, яку дозволить служити насиченою програмою по Львову, проведена для Вас на російській мові. Запрошуємо Вас відвідати Львів і зі свого боку постараємося зробити все можливе, щоб Ваше перебування у Львові стало для Вас дивною і приємною пригодою.