Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Екскурсійні тури до Львова. Кращі екскурсії Львовом

Таємниці Львова

(4 дні / 3ночі)

Кам’янець-Подільський круїз

Краса Поділля, мальовничі каньйони річок, печери, нездоланні фортеці та круїз на теплоході!

Екскурсійні програми для груп. Кращі екскурсії по Львову

   

   В Україні багато чудових місць і дивовижних пам'яток, але древній Львів по праву займає одне з перших місць у рейтингу найпопулярніших туристичних напрямків країни. Молодіжні компанії, шкільні та трудові колективи, сім'ї з дітьми і романтичні парочки регулярно здійснюють екскурсійні тури до Львова з Києва, Харкова, Одеси, Дніпропетровська, Донецька та інших українських міст.

   Багато туроператорів, натхнені попитом на такі поїздки, пропонують різноманітні екскурсійні тури до Львова. Але дешевше і надійніше всього купувати товари у виробників, а екскурсії - у тих, хто їх організовує. Кращі екскурсії по Львову можна придбати у туристичної компанії Бі Тревел, яка знає рідне місто як «свої п'ять пальців». Менеджери агентства здійснюють підбір екскурсійних турів у Львові відповідно до уподобань та проханнями своїх клієнтів, що не може не позначитися позитивно на репутації турфірми.

   Екскурсійні програми по Львову, які пропонує Bee Travel, можна переглянути на сайті компанії, а, зв'язавшись із співробітниками турфірми, ви дізнаєтеся про них більш детально. Для тих, хто хоче за короткий час побачити якомога більше, організовуються автобусні екскурсійні тури по місту і його околицях. Оглядова екскурсія на двоповерховому автобусі по Львову познайомить вас з головними визначними пам'ятками міста: Собором Св.Юра, Домініканським собором, костелом Бернардинів, Палацом Потоцьких та ін. Туристи, охочі відчути атмосферу Львова і подихати його повітрям, просоченим старовиною, вибирають пішохідні екскурсійні тури. Вони оглядають історичний центр міста, гуляють по Шевченківському гаю, відвідують Личаківський цвинтар.

Екскурсійні тури

Тури вихідного дня

Сімейні тури

   Навіть одноденні тури дають можливість познайомитися зі Львовом, насолодитися смаком її знаменитої кави та шоколаду. А будь-які вихідні - це привід зробити дводенні тури, зупинившись на ніч у готелі, апартаментах або хостелі, які може забронювати для вас Бі Тревел. Бажаючи взяти участь в одному з численних міських свят або фестивалів, вибирайте триденні тури, щоб встигнути побачити всю програму заходу та пам'ятні місця Львова.

Пішохідні екскурсійні тури по Львову

   Щоб зрозуміти місто, потрібно пройтися пішки, неспішно, за його старовинними вуличками, відчути під ногами камінці бруківки, вік якої перевалив за сотню, подихати повітрям Львова та вдивитися в обличчя жителів. Тому пішохідні екскурсійні тури по Львову рекомендуються, в першу чергу тим, хто хотів би проникнути в душу міста. Добре, якщо у вашу програму буде включена нічна прогулянка по Львову. Це особливий вид задоволення - бачити прекрасний Львів у світлі місяця і мільйонів вогнів. А для тих, хто хотів би побачити більше цікавих місць за пару днів, можна організувати оглядову автобусну екскурсію по Львову та його околицях.

Екскурсійні програми по Львову
Екскурсійні програми по Львову

   Компанія Бі Тревел пропонує оглядові екскурсійні програми по Львову для тих, хто вперше приїхав до міста. А тим, хто вважає, що Львів можна вивчати нескінченно, і вже добре знайомий з історією древньої столиці Галичини, можна порадити забронювати автобусні екскурсійні тури по околицях Львова. Ви побачите дивовижні старовинні замки середньовічних лицарів, побуваєте в музеях і помилуєтеся дивовижною самобутньою архітектурою передмість.

Найкращі екскурсії по Львову

   Ймовірність повторного візиту до Львова збільшується пропорційно враженню, яке отримує турист у ході першого знайомства з містом. Така нехитра формула успіху екскурсійного туру до Львова, підготовленого компанією Бі Тревел. І, дійсно, якщо під час свого перебування в місті вам запропонують найкращі екскурсії по Львову та блискуче їх проведуть, ви неодмінно захочете приїхати ще раз. Адже кількість найцікавіших пам'яток і пам'ятників культури у Львові настільки велике, що неможливо все охопити за один раз. Довірте підбір екскурсійних турів у Львові співробітникам Бі Тревел, і ви отримаєте в подарунок незабутню відпустку!