Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Дводенні тури до Львова. Програми дводенних турів для груп

Карпатський трамвай

Карпатський трамвай і не лише (ЗИМОВИЙ варіант)

Бі Тревел рекомендує
Вас може це зацікавити:

Дводенний маршрут по цікавих місцях Львова. Дводенні екскурсії

   

   Якщо попереду вихідні, а вам набридло проводити їх біля екрану телевізора, подаруйте собі дводенний тур до Львова від турфірми Бі Тревел. Познайомитися з програмами дводенних турів для груп можна на сайті компанії або безпосередньо у одного з її менеджерів. Велике число і різноманітність пропонованих пішохідних та автобусних екскурсій дозволяє кожному клієнту Bee Travel знайти найбільш підходящий варіант знайомства з туристичною та культурною столицею країни.

   Дводенні тури до Львова дають можливість не тільки побачити всі головні визначні пам'ятки міста, але і відвідати його самі цікаві музеї. Ви можете вибрати оглядову екскурсію по історичному центру міста або тематичну екскурсію. Особливу увагу туристична компанія приділяє культурному розвитку підростаючого покоління, тому для школярів та дітей молодшого віку теж знайдеться безліч цікавих пропозицій.

   Деякі трудові колективи регулярно користуються дводенними програмами відпочинку у Львові. Ці програми дозволяють отримати інтелектуальне задоволення від знайомства з історичними та культурними пам'ятками, а також активно відпочити на природі або, беручи участь у міському квесті. Іноді корпоративні клієнти та індивідуальні туристи вибирають виключно заміські дводенні екскурсії, в програму яких входить відвідування стародавніх поселень біля Львова, замків Львівщини, Скель Довбуша або гори Парашка. Туристи, добре знайомі з найбільш популярними знаковими місцями Львова, можуть скористатися дводенним маршрутом по цікавих місцях міста, які маловідомі більшості туристів. Ви можете прогулятися по львівським кварталах авторської забудови, відвідати чудовий стадіон «Арена-Львів» та унікальні музеї (наприклад, Музей сакральної барокової скульптури).

Дводенні тури

Триденні тури

Щоп'ятниці для туристів

   Довірте компанії Бі Тревел організацію ваших наступних вихідних. Тоді ви самі зможете переконатися, що дводенні екскурсії по Львову та його околицях є відмінним способом відпочинку. Такий відпочинок дозволить вам уникнути нудьги і буденщини, долучитися до прекрасного, надихатися повітрям давнини.

Дводенні екскурсії по Львову

   Якщо хочете побачити справжні замки лицарів середньовіччя, замовляйте заміські дводенні екскурсії до Львова на сайті Бі Тревел. Ви зможете побачити не тільки оригінальну архітектуру замків, кріпосних стін і башт, ви також побачите, яким був побут простого середньовічного лицаря. Під час дводенної екскурсії по Львову гід познайомить вас з історією міста, розповість про найбільш значимі події в житті колишньої столиці Галичини, проведе популярними туристичними маршрутами і ви зможете зробити дивовижні і прекрасні фото з оглядового майданчика Високого Замку.

Дводенний маршрут по Львову

   Програми дводенних турів для груп у Львові розроблені з урахуванням інтересу гостей міста до найпопулярніших пам'яток історії та культури. Якщо ви ще жодного разу не були в колишній столиці Галичини, неодмінно замовте на сайті Бі Тревел дводенний маршрут по цікавих місцях: екскурсія по місту, відвідування старовинних замків, похід по підземелях, а також візити в кращі кав'ярні міста. Дводенних програм відпочинку у Львові буде достатньо для того, щоб зрозуміти, подобається вам це місто чи не викликало особливих емоцій. І, якщо ви дійсно закохалися у Львів з першого погляду, можна бронювати на Бі Тревел найтриваліший тур до Львова.

Дводенний тур до Львова

   Компанія Бі Тревел пропонує всім охочим здійснити дводенний тур до Львова. У програму поїздки включені оглядові екскурсії по місту та околицях. Ви зможете за два дні у Львові побачити найбільш популярні пам'ятки історії, дізнатися цікаві факти, помилуватися панорамою міста з оглядової площадки. Дводенні тури по Львову автобусом можуть включати в себе відвідування старовинних замків, які перебувають на околиці міста, і стали вже музеями. Прекрасна архітектура, дух середньовічної епохи котрий прекрасно зберігся дозволяють туристам отримати яскраві враження від короткої, але вельми пізнавальної поїздки.