Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Групові тури до Львова. Тури для груп у Львові.

Програми на групові тури у Львові. Тури для груп

   

   Компанія Бі Тревел, як і будь-яке інше туристичне агентство, має у своєму арсеналі безліч програм для групових турів. Найчастіше тури для груп замовляють школи, ВНЗ і компанії, що займаються організацією відпочинку своїх співробітників. Екскурсійними турами для груп можуть скористатися і приватні особи, самостійно зібравши групу з 10 і більше осіб.

   Займаючись популяризацією свого рідного міста, турфірма Бі Тревел пропонує найрізноманітніші групові тури у Львів. Ці поїздки дозволяють нашим співвітчизникам і зарубіжним гостям познайомитися з львівськими пам'ятками і долучитися до історичних і культурних цінностей стародавнього міста. Львів для груп - це можливість отримати максимум цікавої інформації та позитивних емоцій при мінімальних витратах. Немає жодного куточка України, звідки б не приїжджали в культурну столицю країни туристи, але найчастіше відбуваються групові тури до Львова з Києва, Харкова, Одеси, Дніпропетровська і Донецька.

   Bee Travel організовує автобусні тури для груп, які дозволяють включити в програму поїздки відвідування великого числа знакових місць Львова та його околиць. А тим туристам, які хочуть «злитися» з архітектурними шедеврами міста, надихатися досхочу ароматами Львова і запахами його древніх споруд, пропонуються пішохідні тури для груп. Особливу категорію складають тури для груп на свята, події та фестивалі, яких налічується величезна кількість. І кожне з цих заходів може бути приводом для гордості місцевих жителів за своє місто.

Групові тури

Активні тури

Збірні екскурсії

   Для тих, хто не може самостійно зібрати групу, хто не подбав про свою поїздку заздалегідь, тобто так звані збірні екскурсії для груп. Це можливість приєднання до групи, яка має екскурсійну програму, яка підходить і вам.

Тури у Львів для груп на свята
Тури у Львів для груп на свята

    Як відомо, у Львові, коли б ви не приїхали, вас буде чекати чи фестиваль, або свято міського масштабу, або тематичний захід. Тому Бі Тревел для всіх бажаючих взяти участь у найяскравіших подіях пропонує тури для груп на свята. Фестивалі пива і сиру, вина і шоколаду, етнічні і класичні, присвячені найулюбленішим нашим святам - всі ці події можуть пройти з вашою участю, якщо ви ретельно вивчите календар свят на сайті Бі Тревел і забронюєте тур на свята до Львова.

Автобусні тури для груп у Львові

   На сайті Бі Тревел ви можете вибрати будь-який вид подорожей, у тому числі автобусні тури для груп. Такий вид туру дозволяє оглянути основні визначні пам'ятки міста і його околиць, і він хороший для тих, хто обмежений у часі. А ось пішохідні тури для груп пропонуються тим, хто розуміє, що тільки вступивши на бруківку старого Львова, і пройшовши по місту не один квартал, можна спробувати зрозуміти тих, хто закоханий у нього вже давно. Турагентство Бі Тревел пропонує влитися одиноким туристам в збірні екскурсії для груп, і відправитися в подорож по древньому Лембергу і його передмістях. Екскурсійні тури для груп від Бі Тревел відрізняються гарною організацією і відмінним сервісом.

Групові тури до Львова

   Хочете побувати у Львові зі своїми друзями? Тоді замовляйте в турагенції Бі Тревел групові тури до Львова, і, чим раніше ви здійсните бронювання туру для групи, тим на більшу знижку можете розраховувати. Програми на групові тури можуть бути складені з урахуванням ваших побажань, і, якщо ви захочете, по Львову вас супроводжуватиме не тільки екскурсовод, але і перекладач. У складі групи ви зможете відвідати музеї Львова, оглянути найважливіші пам'ятки, оцінити прекрасну архітектуру старовинних соборів і церков. Львів для груп туристів пропонує не тільки екскурсійні прогулянки, але і відвідини кращих, найбільш стильних кафе і ресторанів міста. Замовляйте через Бі Тревел зали в ресторанах і ви зможете гідно оцінити місцеву кухню.