Завантаження ...

Наші групи

Переглянути інші

Вулиці Львова. Карта вулиць Львова

Фестиваль «Етновир» у Львові

Метою фестивалю «Етновир» є піднесення культурної спадщини України та ознайомлення з культурою інших країн і народів.

Пам’ятник Д. Галицькому у Львові
Пам’ятник Д. Галицькому

Спорудження монумента приурочено до 800-ліття від народження засновника Львова - короля Данила. Пам’ятник заввишки до 10 м. (понад 5 м. - композиційна фігура) буде подарунком для львів’ян. Сподіваюсь, що він сподобається жителям міста, впишеться в архітектуру старої частини Львова. Винятково здібний правитель, Данило Галицький об'єднав на певний час західноукраїнські землі.

Пам’ятник Підкові у Львові
Пам’ятник Підкові

18 листопада 1981 р. скульптор Петро Кулик безкоштовно виконав та встановив модель пам’ятника та постамент Івану Підкові на площі, котра від 1946 р. носить його назву. У 1577 р. Іван Підкова був проголошений молдавським господарем, розбивши загони молдавського господаря П. Мірчича. За рішенням польського сейму 16.6.1578 Івана Підкову було страчено у Львові. Тіло козаки викрали і перевезли до Канева, де поховали у місцевому монастирі.

Вас може це зацікавити:

 вулиці Львова

 вулиці Львова

 вулиці Львова

   улицы Львова Детальніше

   Чи може бути щось більш романтичне і надихаюче, ніж вулиці Львова? На цих вулицях проходить все життя чудесного і дивовижного міста Львова. Вулички центральної частини Львова так і дихають тією вишуканою творчою атмосферою, яка панувала тут ще багато століть тому. Цікавою особливістю, якої відрізняються практично всі центральні вулиці Львова, є будинки. Так як Львів будувався протягом століть, споруди тут абсолютно несхожі один на одного, так як представляють різні епохи і різні культури, правлячі тут. Правління кожної з них залишило свій слід у формуванні зовнішнього вигляду вулиць міста Львів. Будинки на цих вулицях розфарбовані в різні кольори, мають різну висоту і оформлення фасадів у них теж досить різне. Але кожен з цих будинків, що прикрашають вулиці Львова, можна по праву вважати архітектурною пам'яткою і навіть шедевром творчої думки львівських архітекторів різних часів.

   Прогулявшись кілька годин по центру міста левів, Ви переконаєтеся, що вулиці Львова зберігають не тільки давню історію, опубліковану в підручниках та статтях, але також і багато таємниць, розгадку яких знайти не так вже й легко і під силу далеко не кожному. Можливо, саме Ви станете одним з тих щасливчиків, кому вулиці Львова відкриють одну зі своїх давніх таємниць. Але якщо й так не станеться, Ви все одно отримаєте величезне задоволення від прогулянок по легендарних вулицях славного міста Львова. Адже Ви побували на вулицях міста Львова, де давним-давно ступала нога одного з відомих особистостей цього краю, які зробили великий внесок у становлення Львова таким, яким ми його бачимо сьогодні і зараз.

Фотографії Львова

Переглянути інші