Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Екскурсії для активних туристів. Програми активного відпочинку

Програми активного відпочинку у Львові. Активні вихідні для груп

   

   Для туристів, які прагнуть урізноманітнити свій відпочинок, випробувати нові відчуття, знайти нових друзів і долучитися до активного способу життя, турфірма Бі Тревел створює програми активного відпочинку. Найчастіше організувати активний відпочинок у Львові хочуть школярі, студенти або колективи «просунутих» компаній. Але останнім часом активні вихідні у Львові із задоволенням проводять і окремі сім'ї, охочі зміцнити стосунки між батьками та дітьми, знайти спільні інтереси. А захоплюючі екскурсії, розраховані на активних туристів, є прикрасою і корпоративного, і сімейного відпочинку. Компанія Bee Travel пропонує пізнавальні екскурсії для дітей, під час яких вони побачать численних левів міста та процес створення улюбленого шоколаду. Пізнавальні екскурсії для школярів розширять їхні знання з історії та культури, познайомлять з національними обрядами і традиціями. Студентам буде цікаво взяти участь в міських фестивалях і святах.

   Самі львів'яни активно проводять своє дозвілля: займаються спортом, здійснюють прогулянки по мальовничих околицях міста, беруть участь у різноманітних заходах. Активним гостям міста Львова можуть бути запропоновані також кінна їзда, пейнтбол, стрибки з парашутом та інші розваги. Співробітники Бі Тревел, створюючи програми турів для активних туристів, намагаються зробити їх єдиними у своєму роді, насиченими цікавими подіями, емоційними і непередбачуваними. Наприклад, екстремально-інтелектуальні квести на вулицях Львова дуже активно наповнюють кров учасників адреналіном, стають чудовим життєвим досвідом.

Активні тури

Збірні екскурсії

Збірні тури

   Щосуботи в рамках активного відпочинку можна знайомитися з архітектурою та історією Львова та області. Щонеділі можна відвідати замки (Олеський, Підгорецький, Золочівський та Свіржський) і побувати в монастирях (Крехівський, Унівському). Тим, хто хоче брати активну участь у вивченні природних пам'яток Західної України, можуть бути запропоновані поїздки по Карпатських долинах, до скель Довбуша і інші.

Активну участь бере весь Львів

    Ви ж не збираєтеся приїхати в древній Лемберг, щоб просидіти всю відпустку в затишному ресторані? Звичайно, ні! Адже Львів дуже активно розробляє і організовує все нові і нові міські тематичні свята, в яких ви можете взяти безпосередню участь. У вашому місті точно такого не буває, і тому самі мудрі, і при цьому активні гості міста Львів намагаються приурочити поїздку до фестивалю чи святу. У кожному святі або фестивалі - тематичному або міському - бере активну участь все місто, туристи і корінні жителі, дорослі і діти. І, якщо ви хочете отримати багато посмішок і тепла, приїжджайте до Львова на свято!

Пізнавальні екскурсії у Львові
Пізнавальні екскурсії у Львові

   Компанія Бі Тревел працює для вас: плануючи програми активного відпочинку, менеджери туристичної агенції намагаються враховувати всі аспекти туру до Львова. Тому в програму включаються не тільки пізнавальні екскурсії, розраховані на дорослих і дітей різного віку, а й розваги для всіх! Наприклад, львів'яни активно і весело проводять час у аква парку, і тому для дітей пропонуються цікаві екскурсії в першу половину дня, і веселощі у воді - в другу.

Активний відпочинок у Львові

   Для тих, хто легкий на підйом і обирає активний спосіб життя, компанія Бі Тревел пропонує надзвичайно цікаву програму турів до Львова. Активний відпочинок у Львові може суміщати в собі пізнавальний аспект - адже окрім екскурсії, розрахованої на активних туристів, вам можуть запропонувати забаву у вигляді квесту. Активні вихідні у Львові додадуть вам імпульс, ви повернетеся з відмінним настроєм і масою позитивних вражень, і, звичайно ж, при першій можливості, знову повернетеся до Львова, щоб продовжити робити для себе нові відкриття.