Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Кращі екскурсії Львовом на автобусі. Оглядова автобусна екскурсія

Кам’янець-Подільський круїз

Краса Поділля, мальовничі каньйони річок, печери, нездоланні фортеці та круїз на теплоході!

Шляхами королів

( 2 дні/1 ніч )

Бі Тревел рекомендує

Автобусні тури по Львову. Екскурсійні програми для груп

   

  Сучасні комфортабельні автобуси та мікроавтобуси від кращих європейських виробників зробили автобусні екскурсійні тури одними з найпопулярніших. Обладнані всім необхідним, ці автобуси зводять до мінімуму незручності, які раніше були пов'язані з поїздками. Саме тому туристична компанія Бі Тревел пропонує своїм клієнтам найрізноманітніші автобусні тури до Львова. Туристи, що користуються послугами нашої фірми, здійснюють автобусні тури до Львова з Києва, Харкова, Одеси, Дніпропетровська, Донецька та інших українських міст, а також з ближнього і далекого зарубіжжя.

  Ви можете самостійно здійснити підбір автобусних турів до Львова або скористатися послугами менеджерів компанії. У будь-якому випадку, це будуть кращі екскурсії по Львову на двоповерховому автобусі, тому що стовідсоткове задоволення потреб туристів - головна мета Бі Тревел.

  Компанія Bee Travel постійно оновлює і удосконалює екскурсійні програми по Львову. А це означає, що можна регулярно користуватися її послугами, не побоюючись, що нова поїздка буде повторенням попередньої. Найпопулярнішою на сьогодні є оглядова автобусна екскурсія по Львову, яка дозволяє за відносно короткий час побачити безліч пам'ятників архітектури і сакральних споруд стародавнього міста, відвідати його головні визначні пам'ятки - Високий Замок, «Личаківський цвинтар» і інше.

Автобусні тури

Пішохідні тури

Індивідуальні тури

   Туристи можуть вибрати для себе одноденні автобусні тури для ознайомлення з однією конкретною стороною життя міста (пивний тур), дводенні автобусні тури - для відвідування міських свят (Шоколаду, Пампуха або Кава) і численних міжнародних фестивалів, що проводяться у Львові. Бажаючі познайомитися не тільки з містом, але і його околицями (Західна Україна і її замки), можуть скористатися триденними автобусними турами. Любителі квестів і інших форм активного відпочинку теж регулярно купують у Бі Тревел автобусні тури на вихідні.

Автобусні тури до Львова

    Наш час хронічного цейтноту не дозволяє розраховувати на тривалу відпустку, але одноденні автобусні тури до Львова дають можливість познайомитися з містом, в надії, що перше далеке знайомство обернеться в майбутньому більш близьким знайомством. Компанія Бі Тревел пропонує туристам, охочим з користю для душі витратити вихідні, дводенні тури до Львова - стародавню столицю Галичини. Ви побачите найкрасивіші місця міста, побуваэте в старовинних замках, відвідаэте відомі кафе, покуштуэте кращу в світі каву та шоколад, і привезете прекрасні фото!

Автобусні екскурсійні тури по Львову

    Екскурсійні програми по Львову можуть бути складені з урахуванням ваших уподобань і побажань. Якщо ви здзвонитеся з менеджерами Бі Тревел і повідомите про те, що саме ви хотіли б побачити у Львові, для вас організують оглядову автобусну екскурсію Львовом по найцікавіших місцях. Ви можете приїхати на уїк-енд і отримати в стислі терміни максимум вражень, адже автобусні екскурсійні тури дозволяють «осягнути неосяжне» і побачити за пару днів скарби стародавнього Львова: його архітектуру, пам'ятники, музеї, площі і старе місто.

Кращі екскурсії Львовом на автобусі

    Підбір автобусних турів до Львова для вас зможуть здійснити менеджери компанії Бі Тревел. У програму, за вашим бажанням, можуть бути включені найцікавіші екскурсії по місту і за його межами. Пересуваючись на автобусі, ви зможете навіть за два дні вихідних побачити багато найважливіших пам'яток і пам'ятників історії. На Бі Тревел для вас організують кращі екскурсії Львовом на автобусі для вашої компанії, якщо ви приїдете групою, і знайдуть місця для всієї вашої сім'ї у вже запланованих турах. Автобусні тури у Львів на вихідні - це відмінна можливість зробити перший крок до знайомства з містом з перспективою продовжити його і приїхати у відпустку на тиждень або два!