Хто ми
(032) 247-90-85
 (098) 748-61-76
beetravel.ukraine
Наші гарантії. Детальніше
Міське свято "На каву до Львова"

Міське свято "На каву до Львова"

Дата проведення: 26-29 вересня 2013 року;
Місце проведення: Пл. Ринок;
Cвято сиру і вина

Cвято сиру і вина

"Свято сиру і вина" стало гарною нагодою більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові.

Міжнародний театральний фестиваль “Золотий Лев”

Міжнародний театральний фестиваль “Золотий Лев”

Дата проведення: 27 вересня 2013 року; 
Місце проведення: Театри Львова, центральна частина міста
Свято Пампуха

Свято Пампуха

Отже розважаємося разом на Святі Пампуха та вигравайтетрадиційні призи!

Міське свято "День Батяра"

Міське свято "День Батяра"

За бажанням, можна буде взяти участь у вуличних виставах у батярському стилі, а також сфотографуватися на згадку з цим "Почесним батяром"

Львівська пивоварня

Львівська пивоварня

«Львівська пивоварня» була заснована монахами у 1715 році на прохання графа Станіслава Потоцького.

Міський фестиваль пива

Міський фестиваль пива

Всі бажаючі зможуть познайомитися із традиціями пивоваріння та культурою споживання пива.

Групи
Переглянути інші
Відгуки туристів

Історія Львова. Історичний Львів з Бі Тревел

   Історія будь-якого міста привертає найбільш пильну увагу з боку туристів. У даному плані не став винятком і Львів, історія якого цікавить не тільки людей, що вивчають її, а й гостей Львова, яким хочеться доторкнутися до історичного минулого цього давнього міста. У місті Львів історія "дихає" в кожній архітектурній споруді, в кожній вуличці і пам'ятнику. Завдяки величезній кількості цінних для історії пам'яток, ідеально збереглися до наших днів, історичний Львів входить до переліку міст ЮНЕСКО, що становлять історичну спадщину Європи. Побувавши у Львові, Ви відчуєте цю чудову атмосферу, створювану перетином минулого і сьогодення. У Львові комфортно відчувають себе як жителі великих міст, так і гості з маленьких поселень, адже кожен знайде заняття до душі.

   Історія Львова найкраще представляється гостям міста під час однієї з численних екскурсій. Кожен маршрут по своєму представляє історичний Львів - в межах подорожі містом Ви дізнаєтеся про цікаві і важкі періоди з життя Львова, побачите безліч унікальних пам'яток історії, які представляють різні часи та епохи будівництва міста. Оскільки Львів завжди перебував на перетині інтересів різних імперій, які прагнуть підкорити собі Львів, історія міста змішала в собі різні культури та стилі. Все це відображається на архітектурі і культурі Львова, історичний Львів - це унікальне поєднання європейської архітектури з елементами різних часів будівництва.

   Незалежно від того, цікавить Вас історія Львова або Ви просто бажаєте цікаво відпочити в місці, де ще жодного разу не бували, Вам буде на що подивитися і чому здивуватися, приїхавши до Львова.

Плануєте відвідати Львів? Бажаєте дізнатися багато цікавого?
Про Львів
Отримайте інформацію про фестивалі та свята

Залиште свій emai і Вам буде наперед приходити актуальна інформація про події у Львові. Ви зможете відвідати наше місто і будете першим знати про все.

 

Написати нам

туры во львов отдых во львове екскурсии львов
отдых львов туры во львов екскурсии львов
достопримечательности львова екскурсии львов отдых львов
Варто побачити
Куди сходити
Де поїсти
Проживання

Замок Свірж у Львові

Свірж здавна славиться своїм мальовничим і дуже романтичним замком. Зведений цей замок у 1482 році і завдячує своєю появою роду Свірзьких.

Детальніше »
Пам’ятник Степану Бандері у Львові

Офіційно пам’ятник відкрили 13 жовтня 2007 року напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці і було присвячене до ювілею Української повстанської армії, оскільки 14 жовтня 1942 року в ОУН-УПА вважають датою створення цих формувань.

Детальніше »
Дивитись все

Що варто зробити у Львові:

        Спробувати львівський шоколад у Львові      Зайти в музей пива у Львові      Скуштувати львівської кави    Піднятися на замкову гору у Львові

 Спробувати львівський шоколад         Зайти в музей пива          Скуштувати львівської кави     Піднятися на замкову гору

Більше рекомендацій і цікавих екскурсій - пишіть нам

Історія Львова

   Для туристів та гостей Львова найбільш цікавими екскурсіями стають такі, в програму яких включається яскраві, захоплюючі та емоційні розповіді з історії створення Львова, його періодах розквіту і занепаду, підпорядкування та правління, його ролі у складі різних країн. Адже все в цьому місті - історія: вулиці Львова - особливо центральної, старовинної його частини; архітектура міста; пам'ятки культури та загадкові місця. Навіть курс короткої історії міста Львова свідчить про те, що колишній Лемберг завжди був «ласим шматочком» для сусідів і тому його шлях становлення і розвитку тернистий і складний. Для туристів історія Львова, пам'ятки і загадкові місця колишньої столиці Галичини є об'єктом особливої уваги і тому особливо важливо піднести гостям міста правдиву і цікаву розповідь, що й роблять на високому професійному рівні екскурсоводи туристичної компанії Бі Тревел. Адже для них - корінних львів'ян, - важливо все: історія будинків Львова, історія виникнення традицій, історія найзнаменитіших земляків. Хто ще, якщо не люди, які всім серцем люблять своє рідне місто - Львів, - зможуть поділитися з вами своїми найпотаємнішими почуттями до нього, і розповісти від і до всю історію Львова? Відео про найкращі екскурсії по Львову можна подивитися на сайті Бі Тревел, і, переконавшись в неймовірно магічну силу прекрасного Лемберга, забронювати екскурсійний тур.

Фотографії Львова