Завантаження ...

  • Міське свято "На каву до Львова"
  • Cвято сиру і вина
  • Свято Пампуха
  • Львівська пивоварня
Наші групи

Переглянути інші

Історія Львова. Історичний Львів з Бі Тревел

   Історія будь-якого міста привертає найбільш пильну увагу з боку туристів. У даному плані не став винятком і Львів, історія якого цікавить не тільки людей, що вивчають її, а й гостей Львова, яким хочеться доторкнутися до історичного минулого цього давнього міста. У місті Львів історія "дихає" в кожній архітектурній споруді, в кожній вуличці і пам'ятнику. Завдяки величезній кількості цінних для історії пам'яток, ідеально збереглися до наших днів, історичний Львів входить до переліку міст ЮНЕСКО, що становлять історичну спадщину Європи. Побувавши у Львові, Ви відчуєте цю чудову атмосферу, створювану перетином минулого і сьогодення. У Львові комфортно відчувають себе як жителі великих міст, так і гості з маленьких поселень, адже кожен знайде заняття до душі.

   Історія Львова найкраще представляється гостям міста під час однієї з численних екскурсій. Кожен маршрут по своєму представляє історичний Львів - в межах подорожі містом Ви дізнаєтеся про цікаві і важкі періоди з життя Львова, побачите безліч унікальних пам'яток історії, які представляють різні часи та епохи будівництва міста. Оскільки Львів завжди перебував на перетині інтересів різних імперій, які прагнуть підкорити собі Львів, історія міста змішала в собі різні культури та стилі. Все це відображається на архітектурі і культурі Львова, історичний Львів - це унікальне поєднання європейської архітектури з елементами різних часів будівництва.

   Незалежно від того, цікавить Вас історія Львова або Ви просто бажаєте цікаво відпочити в місці, де ще жодного разу не бували, Вам буде на що подивитися і чому здивуватися, приїхавши до Львова.

Історія центру Львова

   Львів його історія унікальні, неповторні. Місто живе своїм життям, зберігає свої таємниці і тільки зрідка злегка прочиняє їх завісу цікавому туристу. Можна сміливо стверджувати, що городяни буквально закохані в своє рідне місто, можуть годинами розповідати про нього і його визначні пам'ятки. А колорит львівських вулиць надовго запам'ятовується кожному мандрівникові. Але ж кілька років тому городяни не дали владі демонтувати старовинну бруківку, щоб замість неї покласти асфальт.
   Історія центру Львова заслуговує на особливу увагу. Старе місто охороняється ЮНЕСКО як частина світової спадщини. Про нього написана не одна книга, знято не одне відео, але відчути його особливу атмосферу можна тільки перебуваючи тут. Якщо розповісти коротко, то перші поселення в цьому вигідному з географічної точки зору місці з'явилися в 12 столітті. У середині 13 століття князь Данило Романович заклав град, який розташовувався в районі сучасної площі Ринок. Сьогодні про ті часи пам'ятають тільки підземелля одного з найдавніших храмів Львова, де можна знайти фрагменти стін палацу короля Данила та його сина Лева.
   Історичний опис Львова зайняло б не одну сторінку, а фільм про місто для дітей міг би зайняти не одну годину. Але піднявшись на ратушу, що підноситься над площею Ринок, можна оглянути Старе місто. Тут зібрані чудові архітектурні шедеври - храми і костели, вежі, палаци, будинки знатних жителів. А з Замкової гори, де колись стояла неприступна фортеця, можна насолодитися панорамою міста з висоти пташиного польоту.
Історія Львова відображається в архітектурі, яка є мультинаціональна. Українці, євреї, поляки, німці створювали століттями особа прекрасної галицької столиці та сучасної Львівської області.

Історія Львова

   Для туристів та гостей Львова найбільш цікавими екскурсіями стають такі, в програму яких включається яскраві, захоплюючі та емоційні розповіді з історії створення Львова, його періодах розквіту і занепаду, підпорядкування та правління, його ролі у складі різних країн. Адже все в цьому місті - історія: вулиці Львова - особливо центральної, старовинної його частини; архітектура міста; пам'ятки культури та загадкові місця. Навіть курс короткої історії міста Львова свідчить про те, що колишній Лемберг завжди був «ласим шматочком» для сусідів і тому його шлях становлення і розвитку тернистий і складний. Для туристів історія Львова, пам'ятки і загадкові місця колишньої столиці Галичини є об'єктом особливої уваги і тому особливо важливо піднести гостям міста правдиву і цікаву розповідь, що й роблять на високому професійному рівні екскурсоводи туристичної компанії Бі Тревел. Адже для них - корінних львів'ян, - важливо все: історія будинків Львова, історія виникнення традицій, історія найзнаменитіших земляків. Хто ще, якщо не люди, які всім серцем люблять своє рідне місто - Львів, - зможуть поділитися з вами своїми найпотаємнішими почуттями до нього, і розповісти від і до всю історію Львова? Відео про найкращі екскурсії по Львову можна подивитися на сайті Бі Тревел, і, переконавшись в неймовірно магічну силу прекрасного Лемберга, забронювати екскурсійний тур.