• Міське свято "На каву до Львова"
  • Cвято сиру і вина
  • Міжнародний театральний фестиваль “Золотий Лев”
  • Свято Пампуха
  • Міське свято "День Батяра"
  • Львівська пивоварня
  • Міський фестиваль пива
Наші групи

Історія Львова. Історичний Львів з Бі Тревел

   Історія будь-якого міста привертає найбільш пильну увагу з боку туристів. У даному плані не став винятком і Львів, історія якого цікавить не тільки людей, що вивчають її, а й гостей Львова, яким хочеться доторкнутися до історичного минулого цього давнього міста. У місті Львів історія "дихає" в кожній архітектурній споруді, в кожній вуличці і пам'ятнику. Завдяки величезній кількості цінних для історії пам'яток, ідеально збереглися до наших днів, історичний Львів входить до переліку міст ЮНЕСКО, що становлять історичну спадщину Європи. Побувавши у Львові, Ви відчуєте цю чудову атмосферу, створювану перетином минулого і сьогодення. У Львові комфортно відчувають себе як жителі великих міст, так і гості з маленьких поселень, адже кожен знайде заняття до душі.

   Історія Львова найкраще представляється гостям міста під час однієї з численних екскурсій. Кожен маршрут по своєму представляє історичний Львів - в межах подорожі містом Ви дізнаєтеся про цікаві і важкі періоди з життя Львова, побачите безліч унікальних пам'яток історії, які представляють різні часи та епохи будівництва міста. Оскільки Львів завжди перебував на перетині інтересів різних імперій, які прагнуть підкорити собі Львів, історія міста змішала в собі різні культури та стилі. Все це відображається на архітектурі і культурі Львова, історичний Львів - це унікальне поєднання європейської архітектури з елементами різних часів будівництва.

   Незалежно від того, цікавить Вас історія Львова або Ви просто бажаєте цікаво відпочити в місці, де ще жодного разу не бували, Вам буде на що подивитися і чому здивуватися, приїхавши до Львова.

Отримайте інформацію про фестивалі та свята

Залиште свій emai і Вам буде наперед приходити актуальна інформація про події у Львові. Ви зможете відвідати наше місто і будете першим знати про все.

 

Написати нам

туры во львов отдых во львове екскурсии львов
отдых львов туры во львов екскурсии львов
достопримечательности львова екскурсии львов отдых львов
Варто побачити
Куди сходити
Де поїсти
Проживання
Фестиваль пива у Львові

Львів здавна вважається столицею пива, тому цей найдавніший хмільний продукт тут вміють не тільки варити, але й пити і цінувати.

Детальніше »
Замок Свірж у Львові

Свірж здавна славиться своїм мальовничим і дуже романтичним замком. Зведений цей замок у 1482 році і завдячує своєю появою роду Свірзьких.

Детальніше »

Що варто зробити у Львові:

Спробувати львівський шоколад у Львові
Спробувати львівський шоколад
Зайти в музей пива у Львові
Зайти в музей пива
Скуштувати львівської кави
Скуштувати львівської кави
Піднятися на замкову гору у Львові
Піднятися на замкову гору

Більше рекомендацій і цікавих екскурсій - пишіть нам

Історія Львова

   Для туристів та гостей Львова найбільш цікавими екскурсіями стають такі, в програму яких включається яскраві, захоплюючі та емоційні розповіді з історії створення Львова, його періодах розквіту і занепаду, підпорядкування та правління, його ролі у складі різних країн. Адже все в цьому місті - історія: вулиці Львова - особливо центральної, старовинної його частини; архітектура міста; пам'ятки культури та загадкові місця. Навіть курс короткої історії міста Львова свідчить про те, що колишній Лемберг завжди був «ласим шматочком» для сусідів і тому його шлях становлення і розвитку тернистий і складний. Для туристів історія Львова, пам'ятки і загадкові місця колишньої столиці Галичини є об'єктом особливої уваги і тому особливо важливо піднести гостям міста правдиву і цікаву розповідь, що й роблять на високому професійному рівні екскурсоводи туристичної компанії Бі Тревел. Адже для них - корінних львів'ян, - важливо все: історія будинків Львова, історія виникнення традицій, історія найзнаменитіших земляків. Хто ще, якщо не люди, які всім серцем люблять своє рідне місто - Львів, - зможуть поділитися з вами своїми найпотаємнішими почуттями до нього, і розповісти від і до всю історію Львова? Відео про найкращі екскурсії по Львову можна подивитися на сайті Бі Тревел, і, переконавшись в неймовірно магічну силу прекрасного Лемберга, забронювати екскурсійний тур.

Фотографії Львова
Відгуки наших клієнтів
Додай свій!

 
Бі Флай

VIP