Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Індивідуальні тури та екскурсії по Львові. Індивідуальний підхід

Солодкий тур для дітей

Ви познайомитеся з самими цікавими Львівськими кав'ярнями та кондитерськими, відвідайте знамениту Майстерню шоколаду, ну і, звичайно ж, прогуляєтеся по середньовічних вуличках цього міста і доторкнетеся до його історії.

Кам’янець-Подільський круїз

Краса Поділля, мальовничі каньйони річок, печери, нездоланні фортеці та круїз на теплоході!

Організація індивідуальних турів від Бі Тревел. Індивідуальний підхід

   

Кількість індивідуальних туристів у всьому світі постійно збільшується, українських мандрівників теж не завжди влаштовують стандартні пропозиції туристичних компаній. Люди творчі і захоплені прагнуть урізноманітнити свої поїздки, отримати можливість більшого вибору і свободи під час індивідуального туру.

Турфірма Бі Тревел давно й успішно займається організацією індивідуальних турів, ретельно продумуючи будь який, підказаний уявою туриста, варіант подорожі. Спеціальний тур по індивідуальному замовленню, підготовлений нашою компанією, задовольнить найвибагливіших клієнтів.

Для того щоб гості нашого древнього міста змогли краще пізнати його і отримати від подорожі максимум задоволення, Бі Тревел пропонує індивідуальні тури по Львову. На відміну від готових, розроблених заздалегідь екскурсійних програм, індивідуальний підбір турів до Львова - це ювелірна робота менеджерів компанії. Під час розробки такого замовлення враховуються звички замовника і особистісні характеристики, стиль його життя і бажаний бюджет відпочинку. Індивідуальні вело екскурсії у Львові проводяться за спеціально складеним графіком і маршрутом. Туристи самі розпоряджаються часом, у них відсутні ситуації, коли кожна хвилина на рахунку. Але і ціна індивідуального туру, відповідно, завжди вище вартості групових поїздок.

Індивідуальні тури

Групові тури

Активні тури

Здійснюючи обслуговування за індивідуальними програмами, співробітники Bee Travel подбають про організацію трасферу і проживання, про надання вам гіда і перекладача. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє менеджерам компанії створювати єдині у своєму роді тури, які абсолютно відповідають всім бажанням туристів. Вам потрібно тільки, зваживши всі «за» і «проти», вирішити, чого ви хочете більше - записатися до групи або замовити індивідуальний тур, все інше зробить Бі Тревел.

Ціни на індивідуальні тури у Львові
Ціни на індивідуальні тури у Львові

   Критеріями роботи компанії Бі Тревел є сумлінність, чесність і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо ви вирішили забронювати тур до Львова на Бі Тревел, ви зрозумієте, що менеджери туристичні агенції оточать вас турботою і увагою, і навіть після закінчення поїздки залишаться вашими друзями. Ціна індивідуального туру на Бі Тревел залежить від переліку послуг, які ви захочете отримати в рамках програми. Але, якою б не була ціна на індивідуальні тури у Львові - це кращий спосіб отримати максимум цікавої інформації.

Організація індивідуальних турів у Львів

   Якщо ви плануєте провести найближчу відпустку у Львові, і маєте намір провести час з максимальною користю для свого розуму і душі, рекомендуємо записатися в групи або замовити індивідуальний тур до Львова. Компанія Бі Тревел пропонує організацію індивідуальних турів у супроводі екскурсовода і перекладача в разі потреби. У програму турів можуть бути включені як традиційні маршрути по Львову, так і нестандартні екскурсії. Замовляйте індивідуальні тури, якщо хочете щоб ваш візит до Львова був плідним.

Індивідуальні тури по Львову

   Для тих, хто хотів би краще пізнати місто, пропонуються індивідуальні тури по Львову. Зрозуміло, ця послуга від Бі Тревел буде коштувати трохи дорожче групової поїздки, але якщо ви дійсно цікавитеся історією стародавнього Лемберга, кращого способу пізнати його просто немає. Індивідуальні екскурсії у Львові припускають замовлення гіда (а якщо потрібно, то і перекладача) на сайті Бі Тревел. Постарайтеся заздалегідь повідомити менеджерам Бі Тревел про своє бажання познайомитися зі Львовом за допомогою гіда - корінного жителя, який знає давню і сучасну історію міста краще за всіх. Індивідуальний підбір турів до Львова на сайті Бі Тревел ви можете здійснити самостійно або за допомогою співробітників турагентства.